Wyburzenia

Do zrealizowania niektórych inwestycji niezbędne jest rozebranie istniejących już na działce obiektów. Wyburzenia to kolejna z robót, którą zajmuje się nasza firma. Jako Kopart do tego celu wykorzystujemy m.in. koparki i koparkoładowarki wyposażone w osprzęt przystosowany właśnie do realizacji rozbiórek. Wraz z nimi niezbędne jest też wykonanie prac dodatkowych, takich jak np. usunięcie powstałego gruzu.

Jak bezpiecznie przeprowadza się wyburzenia?

Betonowe budynki mieszkalne, konstrukcje stalowe czy wykonane z innych materiałów obiekty gospodarcze – ich rozbiórka przy wielu inwestycjach okazuje się konieczna. W takiej sytuacji jesteśmy w stanie zrealizować wyburzenia sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Używamy do tego celu koparek ze specjalnym młotem wyburzeniowym, za którego pomocą elementy konstrukcyjne są uszkadzane w newralgicznych punktach.

Przed przystąpieniem do takich robót zajmiemy się także zabezpieczeniem całego terenu. W trakcie wyburzeń powstaje sporo gruzu, który nie powinien przedostać się poza plac budowy. Rozbiórki z użyciem nowoczesnych koparek realizujemy najczęściej na terenie Warszawy. Możliwość transportu sprzętu ciężkiego sprawia, że nasza oferta obejmuje jednak również całe województwo mazowieckie.

Jakie prace dodatkowe wykonuje się przy wyburzeniach?

Wraz z rozbiórką obiektów użytkowych na działce klienta zalega dużo gruzu. W większości składa się on z ciężkich, betonowych elementów konstrukcyjnych. Są one dodatkowo wzmacniane stalowymi prętami, co zwiększa ich masę. Wykonujemy załadunek takich materiałów na samochody ciężarowe w celu wywozu odpadów z posesji inwestora.

Wyburzenia mogą doprowadzić także do zmiany ukształtowania terenu. Kompleksowa oferta Kopart obejmuje również szereg robót ziemnych związanych z jego wyrównaniem czy podwyższeniem. Profesjonalna obsługa rozbiórek przez naszą firmę pozwala na bezpieczne i szybkie pozbycie się z obszaru inwestycji problematycznych i niepotrzebnych już obiektów użytkowych. Zachęcamy do współpracy!

Realizujemy usługi na terenie województwa mazowieckiego.

Sprawdź mapę oraz miejscowości, w których działamy!

Gostynin Sochaczew
Grodzisk Mazowiecki Warszawa
Grójec Wołomin
Kozienice Wyszków
Legionowo Żyrardów
Mińsk Mazowiecki Karczew
Nowy Dwór Mazowiecki Błonie
Ostrołęka Mszczonów
Otwock Płońsk
Piaseczno Łomianki
Pruszków Ciechanów
Pułtusk Płock
Siedlce

Nie ma Twojej miejscowości wśród wymienionych?

Skontaktuj się z nami!