Utrzymanie zieleni

W naszej pracy zajmujemy się utrzymaniem zieleni miejskiej, rosnącej wokół różnorodnych wspólnot mieszkaniowych, w parkach oraz na innych terenach należących zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Jeśli szukasz tego typu usług, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Z chęcią podejmiemy się zadań związanych, m.in. z przycięciem i oczyszczaniem terenu.

Pielęgnacja zieleni miejskiej i prywatnej

Nie da się ukryć, że utrzymanie zieleni zlokalizowanej na rozległych terenach parkowych czy leśnych należących do osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw jest trudne, ponieważ wymaga przede wszystkim czasu oraz dysponowania odpowiednim sprzętem. Korzystając z usług naszej firmy, masz pewność, że wszystkie prace zostaną wykonane terminowo i dokładnie. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy mają doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem zieleni, zarówno na węższych, jak i bardziej rozległych terenach miejskich i prywatnych. Do naszych zadań należy, m.in.:

  • odchwaszczanie,
  • zakładanie, pielęgnacja, koszenie trawników,
  • przycinanie drzewek, krzewów, żywopłotów,
  • pielęgnacja kwietników,
  • podlewanie roślin,
  • obsadzanie roślinności,
  • zabiegi chemiczne,
  • wywóz nagromadzonych liści.

Zachęcamy do współpracy! Z łatwością uzgodnimy termin wykonania prac związanych z utrzymania zieleni. Wykonujemy je zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych, dzięki temu bez trudu umówisz dogodny dla siebie termin. Jeśli masz pytania odnośnie do usług, skontaktuj się z nami, z chęcią rozwiejemy na wszystkie wątpliwości.

Realizujemy usługi na terenie województwa mazowieckiego.

Sprawdź mapę oraz miejscowości, w których działamy!

Gostynin Sochaczew
Grodzisk Mazowiecki Warszawa
Grójec Wołomin
Kozienice Wyszków
Legionowo Żyrardów
Mińsk Mazowiecki Karczew
Nowy Dwór Mazowiecki Błonie
Ostrołęka Mszczonów
Otwock Płońsk
Piaseczno Łomianki
Pruszków Ciechanów
Pułtusk Płock
Siedlce

Nie ma Twojej miejscowości wśród wymienionych?

Skontaktuj się z nami!