Wynajem sprzętu

Realizacja robót ziemnych wymaga użycia ciężkiego sprzętu. Są to kosztowne maszyny, takie jak np. koparki, ładowarki czy wywrotki. Ze względu na ich znaczną wartość, przy większości inwestycji budowlanych korzystnym dla wykonawcy oraz samego inwestora rozwiązaniem jest wypożyczenie wspomnianych pojazdów. Nasza firma świadczy również i takie usługi, gwarantując atrakcyjne warunki wynajmu sprzętu.

Jakich maszyn budowlanych używa się przy pracach ziemnych?

Obsługa inwestycji budowlanych wiąże się z wykorzystaniem m.in. koparek oraz koparkoładowarek. To wszechstronne pojazdy, które sprawdzają się przy niwelacji terenu, utwardzaniu dróg i placów, a nawet podczas wyburzeń. Firma Kopart oferuje wynajem koparki zarówno w wariancie krótko-, jak i długoterminowym. Proponujemy też nowoczesne ładowarki oraz wywrotki.

Każda ze wspomnianych maszyn budowlanych okazuje się nieoceniona przede wszystkim przy robotach ziemnych. Sprawna realizacja takich prac w dużej mierze zależy od jakości użytego sprzętu ciężkiego oraz standardu obsługi operatorskiej. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników umiejętnie przeprowadzających wskazane czynności z użyciem koparek, ładowarek i wywrotek.

Dlaczego wynajem maszyn budowlanych się opłaca?

Usługa wypożyczania wspomnianych pojazdów skierowana jest przede wszystkim do wykonawców. Dla większości takich firm zakup sprzętu ciężkiego to ogromny wydatek, na który nie mogą sobie pozwolić. Bez maszyn budowlanych nie mogą jednak realizować zleceń, dlatego rozwiązaniem problemu jest właśnie wynajem sprzętu. W tym wypadku klient nie musi się też przejmować amortyzacją i serwisem – wszystkie dodatkowe koszty pokrywa Kopart.

Nasza firma może dodatkowo dostarczyć wypożyczone przez klienta pojazdy na plac budowy. To kolejny z powodów, dla których warto zdecydować się na takie usługi. Oznaczają one spore oszczędności i możliwość dotrzymania założonych przez inwestora terminów. Wynajem sprzętu proponujemy m.in. wykonawcom działającym na terenie Warszawy, ale nie tylko. Obsługujemy również całe województwo mazowieckie.