Wyburzenia

Do zrealizowania niektórych inwestycji niezbędne jest rozebranie istniejących już na działce obiektów. Wyburzenia to kolejna z robót, którą zajmuje się nasza firma. Jako Kopart do tego celu wykorzystujemy m.in. koparki i koparkoładowarki wyposażone w osprzęt przystosowany właśnie do realizacji rozbiórek. Wraz z nimi niezbędne jest też wykonanie prac dodatkowych, takich jak np. usunięcie powstałego gruzu.

Jak bezpiecznie przeprowadza się wyburzenia?

Betonowe budynki mieszkalne, konstrukcje stalowe czy wykonane z innych materiałów obiekty gospodarcze – ich rozbiórka przy wielu inwestycjach okazuje się konieczna. W takiej sytuacji jesteśmy w stanie zrealizować wyburzenia sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie. Używamy do tego celu koparek ze specjalnym młotem wyburzeniowym, za którego pomocą elementy konstrukcyjne są uszkadzane w newralgicznych punktach.

Przed przystąpieniem do takich robót zajmiemy się także zabezpieczeniem całego terenu. W trakcie wyburzeń powstaje sporo gruzu, który nie powinien przedostać się poza plac budowy. Rozbiórki z użyciem nowoczesnych koparek realizujemy najczęściej na terenie Warszawy. Możliwość transportu sprzętu ciężkiego sprawia, że nasza oferta obejmuje jednak również całe województwo mazowieckie.

Jakie prace dodatkowe wykonuje się przy wyburzeniach?

Wraz z rozbiórką obiektów użytkowych na działce klienta zalega dużo gruzu. W większości składa się on z ciężkich, betonowych elementów konstrukcyjnych. Są one dodatkowo wzmacniane stalowymi prętami, co zwiększa ich masę. Wykonujemy załadunek takich materiałów na samochody ciężarowe w celu wywozu odpadów z posesji inwestora.

Wyburzenia mogą doprowadzić także do zmiany ukształtowania terenu. Kompleksowa oferta Kopart obejmuje również szereg robót ziemnych związanych z jego wyrównaniem czy podwyższeniem. Profesjonalna obsługa rozbiórek przez naszą firmę pozwala na bezpieczne i szybkie pozbycie się z obszaru inwestycji problematycznych i niepotrzebnych już obiektów użytkowych. Zachęcamy do współpracy!