Rozbiórka obiektów budowlanych Warszawa

Oferujemy profesjonalne usługi rozbiórek obiektów budowlanych w Warszawie i województwie mazowieckim. Takie prace należy powierzać specjalistom, którzy przeprowadzą je zgodnie z normami bezpieczeństwa i w sposób przyjazny dla otoczenia. Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu uporamy się ze wszystkimi pracami bardzo szybko. Zajmujemy się obiektami różnego typu, usuwając je w całości lub w części. Zachęcamy do kontaktu!

Wymogi prawne

Nie są potrzebne pozwolenia, gdy budynek nie przekracza 8 m wysokości, nie jest zabytkiem i jego odległość do granicy działki nie przekracza połowy wysokości konstrukcji. Podobnie sytuacja wygląda z obiektami, do których budowy nie trzeba mieć stosownych zezwoleń jak np. altany czy wiaty. W innych przypadkach przeprowadzenie rozbiórki w Warszawie lub na Mazowszu wymaga zgłoszenia w urzędzie miasta lub starostwie powiatowym. Po spełnieniu formalności do pracy może się zabrać wykwalifikowane przedsiębiorstwo takie jak nasze.

Szybkie i bezpieczne wyburzenia i rozbiórki

Pierwszym etapem procesu jest demontaż obiektu. Przeprowadzamy wyburzenia i rozbiórki w sposób bezpieczny i szybki niezależnie od pory roku, a także usytuowanie konstrukcji. Nowoczesne maszyny jak koparki wyburzą ściany i stropy. Po wszystkim gruz, elementy stalowe należy usunąć z działki. Możliwe jest także kruszenie odpadów, aby ponownie je wykorzystać. Oczyszczony teren jest znów gotowy do ponownej zabudowy. Oferujemy usługi dotyczące:

  • domów jedno- i wielorodzinnych,
  • kamienic,
  • garażów,
  • konstrukcji przemysłowych,
  • dróg,
  • parkingów.

Profesjonalna firma – Warszawa i województwo mazowieckie

Proponujemy kompleksowe usługi, które spełnią wymagania wszystkich Klientów. Flota maszyn oraz wykwalifikowani pracownicy gwarantują, że zadania zostaną wykonane profesjonalnie. Ponadto zawsze dotrzymujemy wskazanych terminów. Stawiamy na rzetelny kontakt, aby poznać potrzeby i jak najlepiej wykonać powierzone prace terenowe. Poradzimy sobie nawet z tymi nietypowymi. Jeśli szukasz firmy do przeprowadzenia rozbiórek obiektów budowlanych w Warszawie i województwie mazowieckim, to polecamy naszą ofertę!